Efekt Ofset

Hakkımızda

Grafik atölyesini de içine alan büyük bir matbaa.

Bugün… İleri teknolojiyi ve deneyimi de içinde barındıran saygın bir matbaa. Bugün çalışanlarının da katkısıyla bir Efekt Ofset oluştu. Kalite anlayışı, vizyonu ve hedefleri, Ofset sektörün saygın bir matbaası konumuna kısa zamanda getirdi.

Çünkü;

Girişimciyiz. Nasıl 20 yıl öncesiyle şimdi arasında hayatlarımızda birçok şey değiştiyse, matbaamızda da teknolojimiz, kalitemiz ve iş gücümüz değişti, gelişti. Daha iyiyi sunmak için çok çalışıyor, teknolojinin yanında yolumuza devam ediyoruz.

Awesome Image

Yaratıcıyız. Farklı düşünmeyi ve farklı düşünenleri seviyoruz. Yeni fikirlere her zaman açığız.Tasarım ve baskı aşamalarında standart kalıpların dışına çıkıp, isteklere özel cevap verebiliyoruz. Sizin sorunlarınız, bizim çözümlerimiz…

Deneyimliyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübe konusunda uzman bir kadro. Tecrübemize yaratıcılığımızı, takım ruhumuza disiplinimizi katıyoruz.

Geniş bir yelpazeye hizmet veriyoruz.

Kaliteden ödün vermiyoruz. Tek renkli veya küçük ölçekli dokümanlardan çok renkli, çok sayfalı ve karmaşık çözüm gerektiren detaylı işlere kadar her çalışmada aynı özeni gösteriyor, aynı titizlikle ele alıp en kısa sürede sonuçlandırıyoruz.

Matbaa sektörü gibi rekabetin yoğun olduğu bir pazarda kaliteyi yüksek tutmanın, teknolojiyi sürekli takip etmenin ve kalite-maliyet dengesini başarılı bir şekilde yönetmenin önemini biliyoruz. Maksimum kaliteyi minimum fiyata sağlayabiliyoruz.

Misyonumuz

Efekt Ofset birikimi, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek, öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikası uygulayarak modern teknoloji kullanımı ile oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Sektörün ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak adına her yönden güven duyulan firma olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Vizyonumuz

Efekt Ofset olarak faaliyet gösterdiğimiz matbaa sektöründe uluslar arası kalite standartlarında ürün ve güvenli hizmetleri ile siz müşterilerimizin memnuniyetini daima üst seviyede tutarak saygın, güvenli ve en çok tercih edilen matbaa firması olma özelliğini artırarak sürdürmektedir. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları sahaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmayı amaç edinmiştir.